אודות

מי אנחנו

ברוכי Family office הוקמה בשנת 1991  ע"י אשר ברוכי ועד מהרה הפכה לבית למאות משפחות בנושא השקעות, פנסיה וביטוח . בשנת 2018 הצטרף הדור השני – יהונתן. כיום משרדנו נותן שירותי Family office מתקדמים לאלפי משפחות . שווי התיק המנוהל של המשרד הוא מעל 200M  שקלים.

המודל הכלכלי של המשרד הגיע מההבנה שלרובנו היכולת לעקוב אחר הכסף וההוצאות השוטפות מוגבלת מאוד. הדבר הופך לאתגר קשה יותר כאשר מחזיקים בתיקי השקעות והגנות כלכליות במספר עסקים במקביל . כמענה לכך המשרד נבנה על פי המתכונת הקמעונאית של One Stop Shop   – משרד המאגד בתוכו את כלל תחומי ההשקעות, הפנסיה והביטוח. המשרד נותן ללקוחותיו מעטפת מלאה לכל צרכיהם, בכך הם מרוויחים שקט נפשי, ביטחון ושליטה על כספם.                                                                   

תפיסת העולם שלנו

חתירה למצוינות אנו נחושים להיות החברה הטובה והמובילה ביותר בתחומה, לשפר את הביצועים שלנו באופן מתמיד. להיות תמיד צעד לפני מתחרינו. לוודא בכל שלב שלקוחותינו מקבלים את האפשרויות המתקדמות והעדכניות ביותר.

הלקוח במרכז

שביעות רצון לקוחותינו הינה העילה המרכזית לקיומנו והמקור לצמיחתנו. ערך זה מעצב את האופן בו אנחנו פועלים ומחייב אותנו לבחון כל דבר מחדש, לשפר את הקיים, ולתת ללקוח פתרונות לכל בעיותיו. 90% מהלקוחות החדשים שלנו הם מהמלצות של לקוחות קיימים.

מייסדים

אנשי החזון

אשר ברוכי

בעל ניסיון של 30 שנה בתחום הפיננסים והביטוח. מחזיק ברשיון סוכן פנסיוני מטעם משרד האוצר ובוגר קורס תכנון פרישה. מומחה בבניית תיקי ביטוח ותכנון פיננסי. אשר הוא איש של אנשים. הוא מקפיד להפגש עם  לקוחותיו בקביעות. שביעות הרצון של הלקוח היא ערך עליון עבורו. בכל צומת כלכלית הוא יהיה שם כדי לתת את העצה והתמיכה שאתה צריך,  לוודא שאתה לוקח את ההחלטה הטובה ביותר.

יהונתן ברוכי

בעל רישיון סוכן ביטוח כללי. מנהל תחום ביטוח רכוש ועסקים. בעל רישיון סוכן פנסיוני מטעם משרד האוצר ובוגר קורס תכנון פיננסי. בעל ידע נרחב בתחום הפיננסים וההשקעות. עם יהונתן אתה יודע שהכסף שלך מנוהל בצורה מקצועית , עדכנית ובטוחה. בכל עליית מחיר או שינוי בדמי הניהול הוא שם עבורך, מוודא שלא תהיה פראייר. יהונתן יהיה זמין עבורך בכל זמן שתבחר ובאיזה פלטפורמה שנוח לך.